header6

Het Kerkkantoor bericht onze wijkgemeente als nieuwe leden worden ingeschreven. Om deze nieuwe leden actief welkom te heten is een nieuw initiatief genomen. Het plan is om een leuk welkomstpakketje af te geven aan de deur, met daarin o.a. informatie over de activiteiten binnen onze gemeente. En daar wordt uw/jullie hulp bij gevraagd! Het zou mooi zijn als iemand uit de directe omgeving van de nieuwe leden het eerste contact legt. Een kennismaking met iemand dichtbij je nieuwe adres en/of dichtbij iemand die ook naar de Andreaskerk gaat... Het kan dus zijn dat u/je gebeld wordt met dit verzoek. Wij hopen dat het initiatief een enthousiast vervolg gaat krijgen!
Jos Cirkel

Dagelijks woord

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Privacyverklaring

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.