header6

Op zondag 21 februari en zondag 7 maart hopen we via Zoom weer met elkaar koffie te drinken na de kerkdienst! De link daarvoor wordt toegestuurd met de Kerkelijke Post van dat weekend. Aanmelding via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. is dus niet nodig. Ontvangt u /jij als lid van onze gemeente nog geen Kerkelijke Post dan moet u/ jij zich registreren via www.andreaskerk.com/visnet/registreren . De koffie-ontmoeting start ongeveer 10 minuten na afloop van de dienst.

Dagelijks woord

Volg ons!

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Privacyverklaring

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.