header6

Wist u dat er op onze website https://www.andreaskerk.com/over-ons/financien-en-beheer een financieel gedeelte ingericht is. Hier vindt u meer informatie over de financiën en beheer van onze kerk. Daarnaast is op het Visnet financiële informatie beschikbaar wat betreft de jaarrekening 2018, verwachting jaarrekening 2019 en begroting 2020 van onze wijk. Neemt u gerust eens een kijkje!
De kerkrentmeesters

Dagelijks woord

Volg ons!

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Privacyverklaring

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.