header6

Nog een paar weken en dan start in september het winterwerk in onze kerk weer. Ook wij van “het schilderen/ tekenen” willen het nieuwe seizoen van de partij zijn. Op de maandagavonden tot Pasen volgend jaar komen we bij elkaar om met penseel of potlood teksten uit de Bijbel op doek of papier te vertalen. Geen of weinig ervaring …… geen probleem. We helpen elkaar en je zult zien dat er met gewoon beginnen en stug doorgaan duidelijk verbeteringen gaan optreden. Zin om mee te doen? Schrijf je dan in op een van de inschrijfformulieren bij de ingangen.
Bram Ouwerkerk

Dagelijks woord

Volg ons!

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.