header6

Begin december hebben wij u kunnen berichten dat onze wijkpredikant Jasper van Schaik gestart is met een aantal activiteiten in het kader van zijn re-integratie op weg naar een volledige terug keer in het gemeentewerk. Het is fijn om te kunnen laten weten dat een volgende stap gezet kan worden in het opbouwen van werktijd en taken. Maar ook bij deze stap dient u er rekening mee houden dat deze activiteiten de komende maanden nog niet zichtbaar zijn voor u als gemeente. Er dient zorgvuldig om te worden gegaan met de opbouw van de activiteiten.

 

Dagelijks woord

Volg ons!

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.