header6

Op 28 juni is er de jaarlijkse bijeenkomst voor hen die nieuw zijn in onze gemeente. Als u wat meer informatie wilt over het reilen en zeilen binnen onze wijkgemeente dan bent u/jij van harte welkom. De bijeenkomst vindt plaats in de Andreaskerk, aanvang 20.00 uur. Aanmelding via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Hoort en zegt het voort!

Dagelijks woord

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Privacyverklaring

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.