header6

Hallo beste gemeenteleden,
Zoals jullie weten ben ik in februari gestopt als koster en HBO Pedagogiek gaan studeren. Nu horen daar natuurlijk ook praktijkuren bij. Het leek mij mooi om een deel van deze praktijkuren te combineren met het kind- en jeugdwerk in onze kerk. Na overleg met de kerkenraad ga ik komend seizoen een aantal uur stage lopen binnen onze gemeente. Ik ga een aantal activiteiten (mede)organiseren en zal de jeugdouderling ondersteunen. Ik heb daar heel veel zin in!
Lieve groet, Rebecca Wierks

 

Dagelijks woord

De Andreaskerk is gevestigd in Wielwijk. Wij zijn een Hervormde (confessionele) gemeente, aangesloten bij de Protestantse Kerk in Nederland (PKN). Al sinds 1963 staat iedere zondag deze boodschap centraal: Gods liefde in Jezus Christus voor iedereen!

> Lees verder

Privacyverklaring

Andreaskerk Dordrecht
Jacob van Heemskerckstraat 19
3317 VL Dordrecht
078-6182695
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.